O nás

O spoločnosti Tradespec, s.r.o.

Tradespec s.r.o. bola založená ako rodinná špedičná firma v roku 1999 v Prešove. Dôvodom jej vzniku bolo najmä slabé pokrytie špedičných služieb spojených s vývozom na Ukrajinu, s ktorou zakladatelia firmy v tejto dobe obchodovali. 

V tom čase bola firma Tradespec jedinou spoločnosťou disponujúcou vlastnými kancelárskymi priestormi a prístupom k colnému skladu. Hoci spočiatku sa venovala výhradne rodinnému podnikaniu, informácie o nej sa rýchlo šírili a postupne prichádali prvé požiadavky zo strany nových klientov.

Tradespec preto postupne rozširoval portfólio svojich služieb, stal sa členom Slovenskej obchodnej komory a začal zabezpečovať colné a špedičné služby pre krajiny z celého sveta. 

tradespec

Prečo si nás vybrať

Napriek rastúcemu portfóliu klientov a služieb stále dbáme na vysokú kvalitu svojich služieb, maximálnu ústretovosť voči zákazníkom a neustále vzdelávanie sa vo svojom odbore.

Radi vám poradíme s akýmikoľvek otázkami ohľade špedície či colného konania. Aby sme vám vždy prinášali správne informácie, všetko si overujeme podľa najnovších zákonov a nariadení, ktoré neustále podrobne sledujeme.

V čom sme iní, než konkurencia

  • Náš personál má dlhoročné skúsenosti z praxe a neustále ich rozširuje o nové vedomosti
  • Ako jedna z mála špedičných spoločností máme prístup k colnému skladu
  • Sídlime hneď vedľa budovy colného úradu, vďaka čomu vieme zabezpečiť colné konanie rýchlo a efektívne
  • Svojim klientom poskytujeme 24 hodinový servis
  • Sme členmi Slovenskej obchodnej a priemyselnej komory (SOPK)

Náš tím

STANISLAV MAJER

Zakladateľ spoločnosti


majers@tradespec.sk

KATARÍNA MAJEROVÁ

Spoluzakladateľka spoločnosti


majerova@tradespec.sk

HĽADÁME NOVÝCH ČLENOV TÍMU

Ak máte záujem pracovať v našej spoločnosti a máte skúsenosti v oblasti colných služieb, pošlite nám svoj životopis na tradespec@tradespec.sk